Blanco BOSE625X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blanco BOSE625X (35 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Blanco BOSE625X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/35

GUIDE TO
INS
T
ALL
A
TION
Oven
BOSE 625X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blanco |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | BOSE625X |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Antal effektnivåer: | 2 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 1700 g |
| Bredd: | 133 mm |
| Djup: | 133 mm |
| Höjd: | 424 mm |
| Snäll: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Användarmanual: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Beeldscherm: | LED |
| Temperatur (min): | 15 °C |
| Lämplig för: | Binnen |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 40 °C |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Dubbel isolering: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Lämplig för rumsvolymer upp till: | 60 m³ |
| Timerlängd (max): | 12 uur |
| Värmekraft: | 2000 W |
| Placeringsalternativ: | Floor, Table |
| Typ av värmeelement: | Keramisch |
| Värmeeffekt (min): | 1300 W |
| Sommarventilation: | Ja |
| Autosvängning: | Ja |
| Oscillationsintervall: | 60 ° |
| Anti-lutningsskydd: | Ja |
| Typ av termostatstyrning: | Digitaal |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blanco BOSE625X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Blanco Manualer
4 Oktober 2024
22 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
15 September 2024
13 September 2024
11 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026