Blanco CI804L Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blanco CI804L (21 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Blanco CI804L eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

Instructions for the Use andCare andInstallation of
CI804L
Ceran Touch Control Cook Top.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blanco |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CI804L |
| Färg på produkten: | Roze |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 91 g |
| Bredd: | 20 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 55 mm |
| Batterikapacitet: | - mAh |
| Beeldscherm: | TFT LCD |
| Skärm diagonal: | 2.7 " |
| Pekskärm: | Ja |
| Intern lagringskapacitet: | - GB |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 32 GB |
| Videoformat som stöds: | AVI |
| Totalt antal megapixlar: | 5 MP |
| Medföljande kablar: | AV |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Maximal bildfrekvens: | 30 fps |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | - " |
| Bildstabilisator: | Nee |
| Självutlösare: | 2, 10 s |
| Maximal bildupplösning: | 4000 x 3000 Pixels |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Digital zoom: | 8 x |
| Optisk zoom: | - x |
| Inbyggd blixt: | Ja |
| ISO-känslighet: | Auto |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| HD typ: | Full HD |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| vitbalans: | Auto |
| Typ kamerasluter: | Elektronisch |
| 3D: | Nee |
| Videoupplösningar: | 640 x 480,1280 x 720,1920 x 1080 Pixels |
| Bildformat som stöds: | JPG |
| Batteritid/batteritid: | - uur |
| HDMI: | Ja |
| Bildförhållande: | 4:3 |
| On Screen Display (OSD)-talen: | DEU, ENG, ESP, FRE, ITA, POR |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Fotoupplösning(er): | 4000x3000, 3264x2448, 2592x1944, 2048x1536 |
| Inbyggt ljus: | Ja |
| Minnesplatser: | 1 |
| Typ-av-optisk-enhet: | Nee |
| Minsta bländartal: | 2.8 |
| Medietyp för videokamera: | Geheugenkaart |
| Typ av videokameramedia: | Nee |
| Faktiskt antal megapixlar (bild): | 5 MP |
| Typ av videokamera: | Handcamcorder |
| Batteriteknik: | Lithium |
| Fortsätt modefotografering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blanco CI804L ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Blanco Manualer
4 Oktober 2024
22 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
15 September 2024
13 September 2024
11 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026