Blanco FE6064X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Blanco FE6064X (24 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Blanco FE6064X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Instructions for the Use and Care and Installation of
FD6064WX
FE6064X
Freestanding Multifunction Ovens.
Fro
R
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Blanco |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | FE6064X |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 1650 g |
| Bredd: | 363.4 mm |
| Djup: | 238.4 mm |
| Höjd: | 19.9 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Processorfrekvens: | 1.1 GHz |
| Processorfamilj: | Intel® Celeron® N |
| Processormodel: | N4500 |
| Antal processorkärnor: | 2 |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Vormfaktor: | Clamshell |
| Främre kameraupplösning (numerisk): | 0.3 MP |
| Inkluderar operativsystem: | Windows 10 Home S |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| AC-adapter, ström: | 45 W |
| HD typ: | Full HD |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 4 GB |
| Förvarings media: | eMMC |
| Batteritid/batteritid: | 8 uur |
| Internminnestyp: | DDR4-SDRAM |
| WiFi-standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 2 uur |
| Typ av panel: | LCD |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processorns cache: | 4 MB |
| Typ av processorcache: | Smart Cache |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Operativsystems arkitektur: | 64-bit |
| Provprogram: | Microsoft 365 |
| Maximalt internminne: | 16 GB |
| Total lagringskapacitet: | 128 GB |
| Typ av optisk enhet: | Nee |
| Inbyggd grafikadapter: | Ja |
| Separat grafikadapter: | Nee |
| Familjens inbyggda grafikadapter: | Intel® UHD Graphics |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Intel® UHD Graphics |
| Fram kamera: | Ja |
| Numerisk knappsats: | Ja |
| Förbättrad Intel SpeedStep-teknik: | Ja |
| Idle stater: | Ja |
| CPU-konfiguration (max): | 1 |
| Intel® VT-x med utökade sidtabeller (EPT): | Ja |
| Intel® 64: | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Ja |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX): | Nee |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x): | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology: | Nee |
| Mobil nätverksanslutning: | Nee |
| Kombinerad hörlurs/mikrofonport: | Ja |
| Maximal processorturbofrekvens: | 2.8 GHz |
| Diskret grafikadaptermodell: | Niet beschikbaar |
| Pekdon: | Touchpad |
| Flashminne: | 128 GB |
| Klockhastighetsminne: | 2133 MHz |
| Minneslayout: | 1 x 4 GB |
| Minnesformfaktor: | SO-DIMM |
| Bildområde: | Mat |
| Tangentbord i full storlek: | Ja |
| Keyboard i ö-stil: | Ja |
| Typ av laddningsport: | DC-in ingang |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Flashdrive-gränssnitt: | Flash |
| Främre kameraupplösning: | 640 x 480 Pixels |
| Typ produkt: | Notebook |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Språktangentbord: | English, Italian |
| Operativsystemets språk: | ENG, ITA |
| Batterijcapaciteit: | 36 Wh |
| Windows 11 gratis uppgradering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Blanco FE6064X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Blanco Manualer
4 Oktober 2024
22 September 2024
20 September 2024
20 September 2024
15 September 2024
13 September 2024
11 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
31 Augusti 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026