Bosch Serie | 4 WTH83007SN Bruksanvisning
Bosch Torktumlare Serie | 4 WTH83007SN
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie | 4 WTH83007SN (36 sidor) i kategorin Torktumlare. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie | 4 WTH83007SN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Torktumlare |
| Modell: | Serie | 4 WTH83007SN |
| Inbyggd display: | Ja |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 55000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 599 mm |
| Höjd: | 842 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 233 kWh |
| Energiförbrukning: | 1.09 kWh |
| Torksystem: | Kondensering |
| Sladdlängd: | 1.45 m |
| Självrengörande: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Torkprogram: | Wool, Mix, Sport, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Microfiber, Blouse/shirt, Lingerie, Towel |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 112 l |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Material, trumma: | Galvalume |
| Periodlängd: | 196 min |
| Alarm: | Ja |
| Typ av trumma: | Honungskaka |
Tvätten blir ej torr???
Tomas Jouhila - 24 Mars 2026Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie | 4 WTH83007SN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Torktumlare Bosch Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
4 Februari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
21 Oktober 2025
21 Oktober 2025
6 Oktober 2025
Torktumlare Manualer
Nyaste Torktumlare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
