Bosch Serie 6 KGN49AIEP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 6 KGN49AIEP (1 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 6 KGN49AIEP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

K GN49AIEP
303,00
kWh/annum
330 L105 L40 dB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Serie 6 KGN49AIEP |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Beeldscherm: | CSTN |
| Skärm diagonal: | 1.8 " |
| Upplösning: | 128 x 160 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 12 uur |
| Kontinuerlig videouppspelningstid: | 5 uur |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WAV, WMA |
| Videoformat som stöds: | ASF, AVI, DAT, MKV, MPEG, MPEG4, MPG, RM, RMVB, VOB, WMV |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Medföljande kablar: | USB |
| Kompatibla minneskort: | microSDHC |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 0.01 W |
| FM-radio: | Ja |
| Röstinspelning: | Ja |
| Bildformat som stöds: | BMP, JPG |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Uppspelningslägen: | Intro, Normal, Repeat all, Repeat folder, Repeat one, Shuffle |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Total lagringskapacitet: | 4 GB |
| Frekvensomfång: | 20 - 20000 Hz |
| Strömförsörjning via USB: | Ja |
| Antal band equalizer: | 8 |
| Signal-brusförhållande: | 90 dB |
| Språk som stöds: | ARA, CHI (SIMPL), DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, GRE, HEB, ITA, JPN, KOR, POL, POR, RUS, SWE, THA, TUR |
| USB: | Ja |
| Typ av lagringsmedium: | Flashgeheugen |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 6 KGN49AIEP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Bosch Manualer
19 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
25 Februari 2026
26 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026