Bosch Serie 6 WGG244A9GB Bruksanvisning
Bosch tvättmaskin Serie 6 WGG244A9GB
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 6 WGG244A9GB (60 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 6 WGG244A9GB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Washing machine
WGG244A9GB
[en] User manual and installation
instructions
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Serie 6 WGG244A9GB |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Bredd: | 300 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Lämplig för: | Binnen |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Timerlängd (max): | 24 uur |
| Värmekraft: | 2000 W |
| Typ av värmeelement: | Roestvrijstaal |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 6 WGG244A9GB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Bosch Manualer
21 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
16 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026