Bosch Serie | 8 SMS88TI26E Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin Serie | 8 SMS88TI26E
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie | 8 SMS88TI26E (56 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie | 8 SMS88TI26E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | Serie | 8 SMS88TI26E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 50000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 211 kWh |
| Torksystem: | Zeolit |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Antal tvättprogram: | 8 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.73 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2100 l |
| Temperatur (max): | 75 ° C |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Skärmtyp: | TFT |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| AquaSensor-funktion: | Ja |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Dörr färg: | Silver |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 7.5 l |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.9 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 35-45°C, Auto 45-65°C, Auto 65-75°C |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Silver |
| Salt-indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie | 8 SMS88TI26E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
