Bosch Serie 8 WTW855R9IT Bruksanvisning
Bosch Torktumlare Serie 8 WTW855R9IT
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch Serie 8 WTW855R9IT (1 sidor) i kategorin Torktumlare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Bosch Serie 8 WTW855R9IT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

WTW855R9IT
258
2269,064
ACDEFGB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Torktumlare |
| Modell: | Serie 8 WTW855R9IT |
| Inbyggd display: | Ja |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 57000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 599 mm |
| Höjd: | 842 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 258 kWh |
| Energiförbrukning: | 160 kWh |
| Torksystem: | Värmepump |
| Maximal centrifugeringshastighet: | - RPM |
| Nominell kapacitet (tvätt): | - kg |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Torkprogram: | Wool, Sport, Quick, Delicate/silk, Steam, Cotton, Synthetics |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 258 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Skrynkelreducering: | Ja |
| Periodlängd: | 226 min |
| Alarm: | Ja |
| Innerbelysning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch Serie 8 WTW855R9IT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Torktumlare Bosch Manualer
17 Mars 2026
16 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
4 Februari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
21 Oktober 2025
21 Oktober 2025
6 Oktober 2025
Torktumlare Manualer
Nyaste Torktumlare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026