Bosch SGS57M38EU Bruksanvisning
Bosch Diskmaskin SGS57M38EU
Läs gratis den bruksanvisning för Bosch SGS57M38EU (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Bosch SGS57M38EU eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Bosch |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | SGS57M38EU |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 158.5 mm |
| Djup: | 19.4 mm |
| Höjd: | 78 mm |
| Snäll: | USB-toegangscontrolelezer |
| Skärm diagonal: | 2.4 " |
| USB uttag: | Ja |
| fingeravtrycksläsare: | Ja |
| Larmfunktion: | Ja |
| Gränssnitt: | USB 2.0 |
| RS-232 port: | 1 |
| Textregler: | 2 regels |
| Antal användare: | 3000 gebruiker(s) |
| Rekommenderad användning: | Binnen & buiten |
| Fram kamera: | Nee |
| Nätverksprotokoll som stöds: | TCP /IP |
| Kompatibla produkter: | FR1500, FR1500WP, F12 |
| Nyckelbelysning: | Ja |
| DC spänningsområde: | 12 - 12 V |
| Knappsats antal tangenter: | 16 |
| PC ansluten: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 80 procent |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Nyckelfack: | Ja |
| RS-485-portar: | 1 |
| Integrerad knappsats: | Ja |
| Autentiseringstyp: | biometrisch |
| Åtkomstkodläsare: | Ja |
| Access chip/kortläsare: | Nee |
| PC-anslutning: | RS-232 |
| Likström (max): | 3 A |
| Bärvågsfrekvens: | 125 kHz |
| Wiegand gränssnitt: | Ja |
| Antal funktionstangenter: | 5 |
| Anti-passback: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Bosch SGS57M38EU ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Bosch Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
24 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026