Climadiff CLS52 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Climadiff CLS52 (77 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Climadiff CLS52 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/77

1
Cave à vin de ser
Cave à vin de ser
Cave à vin de ser
Cave à vin de serCave à vin de service
vice
vice
vice vice
NOTICE D’U
NOTICE D’U
NOTICE D’U
NOTICE D’UNOTICE D’UTILISATION
TILISATION
TILISATION
TILISATIONTILISATION
CLS52
CLS52
CLS52
CLS52 CLS52
FR- MANUEL
FR- MANUEL
FR- MANUEL
FR- MANUEL FR- MANUEL
p 2
p 2
p 2
p 2 p 2
GB – USE INSTRUCTIONS
GB – USE INSTRUCTIONS
GB – USE INSTRUCTIONS
GB – USE INSTRUCTIONS GB – USE INSTRUCTIONS
p 17
p 17
p 17
p 17 p 17
D
D
D
DD – GEBRAUCHSANWE
– GEBRAUCHSANWE
– GEBRAUCHSANWE
– GEBRAUCHSANWE – GEBRAUCHSANWEISUNG
ISUNG
ISUNG
ISUNG ISUNG
p 32
p 32
p 32
p 32 p 32
NL
NL
NL
NLNL – HANDLEIDING
– HANDLEIDING
– HANDLEIDING
– HANDLEIDING – HANDLEIDING
p 47
p 47
p 47
p 47p 47
SP – MANUAL D
SP – MANUAL D
SP – MANUAL D
SP – MANUAL DSP – MANUAL DE UTILIZACION
E UTILIZACION
E UTILIZACION
E UTILIZACION E UTILIZACION
p 62
p 62
p 62
p 62p 62
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Climadiff |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | CLS52 |
| Produkttyp: | Vinkylare med kompressor |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 34000 g |
| Bredd: | 495 mm |
| Djup: | 565 mm |
| Höjd: | 848 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 184 kWh |
| Förpackningens bredd: | 535 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Antal hyllor: | 4 galler |
| antal dörrar: | 1 dörr/dörrar |
| Temperatur (min): | - ° C |
| Antal temperaturzoner: | 1 |
| Temperaturområde (zon 1): | 5 - 18 ° C |
| Temperatur (max): | - ° C |
| Låddjup: | 605 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 37000 g |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Material, hölje: | Metal, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Trä |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN (subnormal) |
| Ansluten effekt: | 60 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Höljefärg: | Svart |
| Flaskor kapacitet: | 52 flaska/flaskor |
| Inre färg: | Svart |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Climadiff CLS52 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Climadiff Manualer
4 September 2024
4 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
2 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026