Climastar EcoStone SmartPro2000HC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Climastar EcoStone SmartPro2000HC (10 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Climastar EcoStone SmartPro2000HC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

SMART PRO
COMMISSION REGULATION (EU) 2015/1188 of 28 April 2015 implementing Directive 2009/125/EC
of the European Parliament and of the Council with regard to ecodesign requirements for local space heaters
"Dit product is niet geschikt voor primaire verwarmingsdoeleinden"
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Climastar |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | EcoStone SmartPro2000HC |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 10550 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 515 mm |
| Höjd: | 44 mm |
| Förpackningens vikt: | 12000 g |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Djuppackning: | 560 mm |
| Förpackningshöjd: | 160 mm |
| Typ av material (överst): | Glas |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Gaskookplaat |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 4 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 0 zone(s) |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Ansluten last (elektrisk): | 1.1 W |
| Installationsfackets bredd: | 557 mm |
| Installationsfack djup: | 477 mm |
| Ansluten last (gas): | 7.5 W |
| Bredd på häll: | 59.5 cm |
| Pannstödsmaterial: | Gietijzer |
| Säkerhetsventil: | Ja |
| Knapp färg: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd fläktkåpa: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Climastar EcoStone SmartPro2000HC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Climastar Manualer
23 Augusti 2024
10 Augusti 2024
8 Augusti 2024
8 Augusti 2024
5 Augusti 2024
1 Augusti 2024
30 Juli 2024
22 Juli 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026