Comfee RCT284LS1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Comfee RCT284LS1 (2 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Comfee RCT284LS1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

技术要求:
120g铜版纸可移胶(双层覆膜)
16031000A76122
COMFEE 意大利
RCT284LS1
(CE-BCD210CM-SQ 22031020007324)
新欧标能效
1:1
0
陈壮筹
2020.10.27
黄志胜
谭舒俊
1.制件必须符合QMB-J036.1001规定的能效标识技术规范;
2.标贴表面不应有划痕等外观缺陷;
3.除客户特别要求外均参照美的冰箱最新版相关企业标准执行;
4.油墨颜色为 ;切边如图所示;彩色
SIZE:96*192mm
RCT284LS1
41 L163 L
AB DC
40
221
A
B
C
D
E
F
G
2019/2016
dB
kWh/annum
F
F
G
QR_361499
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Comfee |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | RCT284LS1 |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Boven |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 1300 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Nettoskatt: | 180 W |
| Ljudnivå: | 45 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 243 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 371 l |
| Fryskapacitet: | 25 kg/24u |
| Belysning inuti: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 40 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inget frostsystem: | Nee |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Bulleremissionsklass: | D |
| Djup utan handtag: | 1544 mm |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Typ produkt: | Borst |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Hjulhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Comfee RCT284LS1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Comfee Manualer
23 September 2024
2 September 2024
2 September 2024
28 Augusti 2024
22 Augusti 2024
18 Augusti 2024
14 Augusti 2024
12 Augusti 2024
12 Augusti 2024
10 Augusti 2024
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026