Concept ET-5065 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Concept ET-5065 (68 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Concept ET-5065 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | ET-5065 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 10900 g |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 445 mm |
| Höjd: | 325 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 3 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnens termostatområde: | 90 - 230 ° C |
| Antal hyllor: | 1 galler |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 37 l |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre höger |
| Klocka: | Nej |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 37 l |
| Totalt ugn: | 2000 W |
| Ugnström: | 2000 W |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| 99-minuterstimer: | 90 min |
| Energiförbrukning (forcerad konvektion): | - MJ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept ET-5065 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Concept Manualer
21 September 2025
30 Juli 2025
30 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026