Concept GE-4010 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Concept GE-4010 (28 sidor) i kategorin Grill. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Concept GE-4010 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

Stojanový gril
Stojanový gril
Grill na stojaku
GE4010
CZLVENDESKPL
Grils ar statni
Grill with Stand
Standgrill
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Grill |
| Modell: | GE-4010 |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Produktens färg: | Svart |
| AC-inspänning: | 230 V |
| matlagningsyta: | 440 x 230 mm |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Flyttbar droppbehållare: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Total effekt: | 2000 W |
| Form på matlagningsyta: | Oval |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept GE-4010 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Grill Concept Manualer
24 Juli 2025
Grill Manualer
Nyaste Grill Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026