Concept KS-3006 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Concept KS-3006 (40 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Concept KS-3006 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

KS3006
Konvektor
Grzejnik konwektorowy
Konvektori Heat
Convector
Konvektor
CZENDESKPLLV
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | element |
| Modell: | KS-3006 |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 90 mm |
| Höjd: | 370 mm |
| Handtag: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Radiator |
| Placeringsalternativ: | Vägg |
| Värmeeffekt (min): | 750 W |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Effekt: | 2000 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 2000 W |
| Kontrollampa: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept KS-3006 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Concept Manualer
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
23 Juli 2025
23 Juli 2025
23 Juli 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026