Concept Perfect Smile ZK0005 Bruksanvisning
Concept Tandborste Perfect Smile ZK0005
Läs gratis den bruksanvisning för Concept Perfect Smile ZK0005 (61 sidor) i kategorin Tandborste. Guiden har ansetts hjälpsam av 44 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Concept Perfect Smile ZK0005 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/61

UV Sterilizátor
UV Sterilizátor
Sterylizator UV
UV sterilizáló
UV Sterilizators
UV Sterilizer
ZK0005
UV Sterilisator
Stérilisateur UV
Sterilizzatore UV
Esterilizador UV
Sterilizator UV
CZ
RO
ENSKPL
HU
LVDEFR
ITES
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | Tandborste |
| Modell: | Perfect Smile ZK0005 |
| Spänning: | 5 V |
| USB-kabel: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Effekt: | 5 W |
| Lamptyp: | UV-C |
| Strömkälla av typen: | AC, USB |
| Ingående ström: | 2 A |
| USB-laddningskontakt: | Ja |
| Ultraviolett (UV) våglängd: | - nm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept Perfect Smile ZK0005 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tandborste Concept Manualer
21 September 2025
21 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
Tandborste Manualer
Nyaste Tandborste Manualer
26 Mars 2026
26 Mars 2026
19 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
13 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026