Concept RK0060 Bruksanvisning
Concept vattenkokare RK0060
Läs gratis den bruksanvisning för Concept RK0060 (45 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Concept RK0060 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/45

1
RK4110
CZ
Keramická konvice
Keramická kanvica
Elektryczny czajnik dzbanek
ceramiczny
Vízforraló
Keramikas elektriskā tējkanna
Ātrvārāmā tējkanna
RK006X
CZSKPLHULVENDEFRITES
Ceramic jug kettle
Keramik-Wasserkocher
Bouilloire en céramique
Bollitore elettrico
Hervidor de cerámica
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | RK0060 |
| Vikt: | 1375 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 160 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Sladdlängd: | 0.65 m |
| Vattentankens kapacitet: | 1 l |
| Avtagbart lock: | Ja |
| Produktens färg: | White, Wood colour |
| Sladdlös: | Ja |
| Effekt: | 1200 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Keramiska |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| 360-graders basplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept RK0060 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Concept Manualer
26 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
13 Augusti 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026