Concept RK4140 Bruksanvisning
Concept vattenkokare RK4140
Läs gratis den bruksanvisning för Concept RK4140 (45 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Concept RK4140 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/45

1
RK4140
CZ
Rychlovarná konvice
Rýchlovarná kanvica
Czajnik elektryczny
Vízforraló
Ātrvārāmā tējkanna
RK4140
CZSKPLHULVENDEFRITES
Electric kettle
Wasserkocher
Bouilloire
Bollitore elettrico
Hervidor eléctrico
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | RK4140 |
| Vikt: | 1150 g |
| Bredd: | 220 mm |
| Djup: | 160 mm |
| Höjd: | 250 mm |
| Sladdlängd: | 0.6 m |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Filtrering: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Sladdlös: | Ja |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Effekt: | 2200 W |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Produkter per A-låda: | Ja |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Avkalkningsfilter: | Ja |
| 360-graders basplatta: | Ja |
| Locköppningen typ: | Knapp |
| Upphängt lock: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept RK4140 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Concept Manualer
26 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
13 Augusti 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026