Concept Titan Care VZ1440 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Concept Titan Care VZ1440 (49 sidor) i kategorin hårtång. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Concept Titan Care VZ1440 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

1
VZ1440
CZ
Žehlička na vlasy
Žehlička na vlasy
Prostownica do włosów
Hajvasaló
Matu taisnotājs
Hair straightener
VZ1440
CZ
RO
ENSKPL
HULVDEFR
ITES
Glätteisen
Lisseur
Piastre stiracapelli
Plancha para el pelo
Placă de îndreptat părul
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | hårtång |
| Modell: | Titan Care VZ1440 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 300 g |
| Bredd: | 330 mm |
| Djup: | 35 mm |
| Höjd: | 40 mm |
| Sladdlängd: | 1.65 m |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Temperatur (min): | 80 ° C |
| Teknologi: | Varm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (max): | 200 ° C |
| Modell: | Plattång |
| Automatisk avstängning efter: | 45 min |
| Jonisk funktion: | Nej |
| Handtag med lås: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| Sladdlös: | Nej |
| Keramisk värmesystem: | Ja |
| Spiralkabel: | Ja |
| Upphängningsbar: | Ja |
| Effekt: | 43 W |
| Hårplattning: | Ja |
| Hårlockning: | Nej |
| Hårtexturering: | Nej |
| 360-graders basplatta: | Ja |
| Flytande plattor: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept Titan Care VZ1440 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hårtång Concept Manualer
26 September 2025
25 September 2025
29 Juli 2025
23 Juli 2025
11 Juli 2025
11 Juli 2025
11 Juli 2025
hårtång Manualer
Nyaste hårtång Manualer
2 April 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
13 Mars 2026