Concept VP-8120 Bruksanvisning
Concept dammsugare VP-8120
Läs gratis den bruksanvisning för Concept VP-8120 (52 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Concept VP-8120 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Concept |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VP-8120 |
| Vikt: | - g |
| Vakuum: | 23 kPa |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| HEPA-klass: | HEPA 11 |
| Produktens färg: | Röd |
| Rörmaterial: | Metall |
| Arbetsradie: | 8 m |
| Vakuumborstar ingår: | Parquet brush, Hard floor brush |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 74 dB |
| Max. ineffekt: | 2000 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 2.5 l |
| Rörtyp: | Teleskopisk |
| Sugstyrka: | 400 |
| Automatisk sladdvinda: | Ja |
| Antal filtreringssteg: | 6 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Concept VP-8120 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Concept Manualer
27 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
21 September 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
24 Juli 2025
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026