Constructa CP6VX01HLD Bruksanvisning
Constructa Diskmaskin CP6VX01HLD
Läs gratis den bruksanvisning för Constructa CP6VX01HLD (1 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Constructa CP6VX01HLD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

76kWh
8,9 L10 x
3:40ABCD
A
B
C
D
E
F
G
2019/2017
100
ConstructaCP6VX01HLD
E
44dB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Constructa |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | CP6VX01HLD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 573 mm |
| Höjd: | 815 mm |
| Torksystem: | Värmeväxlare |
| Sladdlängd: | 1.75 m |
| Självrengörande: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 76 kWh |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Övre korg justerbar höjd: | Ja |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Korgar justerbar placering: | Lower, Upper |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Standard |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 8.9 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Periodlängd: | 220 min |
| Längd på anslutningsslang: | 1.65 m |
| Utloppets slanglängd: | 2.05 m |
| Antal kuvert: | 10 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto 45-65°C, Delicate 45°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Quick |
| Halv-belastning: | Nej |
| Kontrollpanelens färg: | Grå |
| Produktens storlek: | Slimline (45 cm) |
| Överfyllnadsskydd: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Constructa CP6VX01HLD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Constructa Manualer
11 Mars 2026
23 Oktober 2025
1 April 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026