Corberó CCVG4BL643 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Corberó CCVG4BL643 (72 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 45 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Corberó CCVG4BL643 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

MANUAL DE INSTRUCCIONES
MANUAL DE INSTRUÇÕES
INSTRUCTION MANUAL
Modelos:
Placa de
Placa de Vitrocerámica
CCIG3BL603
CCVG4BL643 / CCVG3BL573
Inducción
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Corberó |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | CCVG4BL643 |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 7700 g |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Förpackningens bredd: | 645 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 570 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8500 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 46 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Keramisk |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 230 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 200 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 165 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 165 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Framsida |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 1800 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 6400 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Kokzon 1, boost: | 2200 W |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Spisens bredd, storlek: | 59 cm |
| 99-minuterstimer: | 99 min |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Corberó CCVG4BL643 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Corberó Manualer
1 September 2025
27 Augusti 2025
23 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
21 Augusti 2025
1 Mars 2025
1 Mars 2025
27 Februari 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026