Fagor FFA1504 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFA1504 (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFA1504 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFA1504 |
| Bredd: | 550 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 168 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.46 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 6 h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 108 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Fryskapacitet netto.: | 15 l |
| Fryskapacitet brutto: | 15 l |
| Total kapacitet, brutto: | 110 l |
| Kylkapacitet brutto: | 95 l |
| Kylkapacitet netto: | 93 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFA1504 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026