Fagor FFA6815PN Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFA6815PN (116 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFA6815PN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/116

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFA6815PN |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 2010 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 354 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.97 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | AC 220 - 240V, 50Hz |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Black, White |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 315 l |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 66 l |
| Fryskapacitet brutto: | 88 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 353 l |
| Kylkapacitet brutto: | 265 l |
| Kylkapacitet netto: | 249 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFA6815PN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026