Fagor FFJ462 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFJ462 (116 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFJ462 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/116

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFJ462 |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 1704 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 320 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.87 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 15 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | AC 220 - 240V, 50Hz |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 89.5 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet brutto: | 98 l |
| Total kapacitet, brutto: | 307 l |
| Kylkapacitet brutto: | 209 l |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFJ462 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026