Fagor FFK6785X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FFK6785X (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Fagor FFK6785X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

0
8
2
3
6
7
7
6
9
3
5
4
L
3
1
6
L
1
3
K
G
2
4
M
0
7
9
0
8
2
3
6
7
7
6
9
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FFK6785X |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 6900 g |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 317 mm |
| Höjd: | 575 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 224 kWh |
| Plugg typ: | Type G |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Barnlås: | Ja |
| Ljudnivå: | 50 dB |
| Förpackningens vikt: | 9400 g |
| Förpackningens bredd: | 353 mm |
| Djuppackning: | 370 mm |
| Förpackningshöjd: | 645 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Användarmanual: | Ja |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal hastigheter: | 1 |
| Instruktioner: | Ja |
| Blåtand: | Ja |
| Lämplig för rum upp till: | 110 m² |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Befuktningsfunktion: | Nee |
| Garantikort: | Ja |
| Ursprungsland: | China |
| Färdig att använda indikatorlampa: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 42 W |
| Bärhandtag: | Ja |
| Automatisk sladdupprullare: | Ja |
| Substanssensor: | Ja |
| Nattläge: | Ja |
| Luftreningshastighet: | 330 m³/uur |
| Fuktighetssensor: | Ja |
| Gassensor: | Ja |
| Automatiskt läge: | Ja |
| Fungerar med Amazon Alexa: | Ja |
| Antal befattningar: | 4 |
| Antal filtersteg: | 3 |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Luftkvalitetssensor(er): | Ja |
| PM2.5-sensor: | Ja |
| Filter PM2.5: | 99.97 procent |
| Ljudnivå (nattläge): | 21 dB |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Standby-funktion: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
| HEPA-klass: | HEPA 13 |
| Bakgrundsbelyst display: | Ja |
| Turbomodus: | Ja |
| Indikatorfilterrengöring: | Ja |
| PM10-sensor: | Ja |
| Filteralternativ: | Pollen |
| Fungerar med Google Home: | Ja |
| HEPA-filter: | Ja |
| Aktivt kolfilter: | Ja |
| Temperatursensor: | Ja |
| Aromaterapi: | Ja |
| Luftrening (CADR) (damm): | 330 m³/uur |
| Filterbyte krävs: | Nee |
| Lämplig för allergiska besvär: | Ja |
| Luftkvalitetsindikator (AQI): | Ja |
| Avlägsnande av flyktiga organiska föreningar (VOC): | Ja |
| Allergy UK godkänd: | Ja |
| Personliga polleninställningar: | Ja |
| Ljus-på/av-funktion: | Ja |
| Luktsensor: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 11 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 291 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Fryskapacitet brutto: | 101 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 327 l |
| Kylkapacitet brutto: | 226 l |
| Kylkapacitet netto: | 219 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
| Mittfacket: | Nej |
| Luftfuktarfunktion: | Nej |
| Automatisk stängningssystem: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FFK6785X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026