Fagor FL372 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor FL372 (140 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Fagor FL372 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/140

4-11
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FL372 |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 1854 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 281 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 14 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Sida vid sida |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 325 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 84 l |
| Fryskapacitet brutto: | 98 l |
| Total kapacitet, brutto: | 343 l |
| Kylkapacitet brutto: | 245 l |
| Kylkapacitet netto: | 241 l |
| Porttyp: | Dubbel |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor FL372 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Fagor Manualer
26 Mars 2026
22 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026