Fagor REIN-1501 C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor REIN-1501 C (44 sidor) i kategorin element. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Fagor REIN-1501 C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

1
Español
Manual de instalación y uso Eco-Emisor Digital
Installation and use of the digital Eco-heater
Manual de instalação e utilização Eco-Emissor Digital
Εγχειρίδιο εγκατάστασης και χρήσης του Ψηφιακού οικολογικού εκπομπού
CERTIFICADO DE GARANTÍA
CERTIFICATE OF GUARANTEE
CERTIFICADO DE GARANTIA
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΓΓΥΗΣΗΣ
COD. ΚΩΔ.
N.: Áρ.
Antes de instalar y usar el aparato lea cuidadosamente el manual de instrucciones
Before using and installing this appliance, read the following instructions carefully.
Antes de instalar e utilizar o aparelho leia atentamente o manual de instruções
Πριν εγκαταστήσετε και χρησιμοποιήσετε τη συσκευή διαβάστε προσεκτικά το εγχειρίδιο οδηγιών
kg.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | element |
| Modell: | REIN-1501 C |
| Värmekälla: | Elektrisk |
| Vikt: | 14000 g |
| Bredd: | 910 mm |
| Djup: | 95 mm |
| Höjd: | 610 mm |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Radiator |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Placeringsalternativ: | Vägg |
| Värmeeffekt (min): | - W |
| Produktens färg: | Vit |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Värmeeffekt: | 1500 W |
| Displaytyp: | LCD |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor REIN-1501 C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
element Fagor Manualer
8 Juni 2025
8 Juni 2025
8 Juni 2025
element Manualer
Nyaste element Manualer
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026