Fagor TK-418 Bruksanvisning
Fagor vattenkokare TK-418
Läs gratis den bruksanvisning för Fagor TK-418 (46 sidor) i kategorin vattenkokare. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Fagor TK-418 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

ES- MANUAL DE INSTRUCCIONES
PT- MANUAL DE INSTRUÇÕES
EN- INSTRUCTIONS FOR USE
FR- MANUEL D’UTILISATION
DE- GEBRAUCHSANWEISUNG
IT- MANUALE DI ISTRUZIONI
EL- ENTY¶√ √¢∏°πøN
HU- HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ
CS-
SK-
PL-
BG
RU-
NL- GEBRUIKSHANDLEIDING
O k·t·ÛkÂv·Ût‹ç ‰È·tËp› ·okÏÂÈÛtÈk¿ to ‰Èk·›ˆÌ· v· tpoooȋۛ t· Ìovt¤Ï· ou ÂpÈyp¿ºovt·È Ûto ·pfiv Evtuo O‰ËyÈÒv
.
MOD.: TK-418
HERVIDOR / FERVEDOR / KETTLE / BOUILLOIRE / WASSERKOCHER /
BOLLITORE / µƒ∞™∆∏ƒ∞™ /FORRALÓ / VARNÁ KONVICE /
VARNÁ KANVICA / CZAJNIK ELEKTRYCZNY /
/ WATERKOKER
1
2
Fig. 2
Abb. 2
Eik. 2
2. Ábra
Obr. 2
Rys 2
Фиг. 2
Рис. 2
Afb. 2Fig. 3
Abb. 3
Eik. 3
3. Ábra
Obr. 3
Rys 3
Фиг. 3
Рис. 3
Afb. 3
Septiembre 2008
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fagor |
| Kategori: | vattenkokare |
| Modell: | TK-418 |
| Sladdlängd: | 0.75 m |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Torrkokningsskydd: | Ja |
| Kabellängd: | 0.75 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 2000 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 160 x 180 x 220 mm |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Kontrollampa: | Ja |
| 360-graders basplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fagor TK-418 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
vattenkokare Fagor Manualer
22 Augusti 2024
3 Augusti 2024
31 Juli 2024
28 Juli 2024
24 Juli 2024
vattenkokare Manualer
Nyaste vattenkokare Manualer
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
24 Mars 2026