Falcon FALHDC90BB Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Falcon FALHDC90BB (56 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Falcon FALHDC90BB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

LEIHDC90BB-EU LEIHDC120BB-EU
LEIHDC90BC-EU LEIHDC120BC-EU
LEIHDC90SC-EU LEIHDC120SC-EU
FALHDC90BB FALHDC120BB
FALHDC90BC FALHDC120BC
LEIHDC110BB-EU FALHDC90CR/C
LEIHDC110BC-EU FALHDC110CR/C
LEIHDC110SC-EU FALHDC90CY/C
FALHDC110BB FALHDC110CY/C
FALHDC110BC
RMHDC110WC/-EU
Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Falcon |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | FALHDC90BB |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 91.7 kWh |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 55 dB |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 95.9 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Monteringssats: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 5 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 440 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Falcon FALHDC90BB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Falcon Manualer
14 Februari 2025
2 Oktober 2024
26 September 2024
3 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025