Fantec SB-200BT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fantec SB-200BT (42 sidor) i kategorin Soundbar. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Fantec SB-200BT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/42

Fantec Bluetooth Soundbar
Model: Fantec SB-200BT
Handbuch Deutsch
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fantec |
| Kategori: | Soundbar |
| Modell: | SB-200BT |
| Wi-Fi: | Nej |
| Bluetooth-version: | 2.1+EDR |
| Bluetooth-profiler: | A2DP |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| FM-radio: | Nej |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanaler |
| Basreflex: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 2200 g |
| Uteffekt (RMS): | 24 W |
| Kabel inkluderad: | Ljud (3,5mm) |
| USB-ström: | Nej |
| Frekvensområde: | 50 - 20000 hz |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Likströmsingång: | Ja |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet: | Stöds inte |
| Subwoofer ingår: | Nej |
| Strömkälla: | AC |
| Bluetooth: | Ja |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 440 x 155 x 138 mm |
| Aux-In: | Ja |
| Mottagare medföljer: | Nej |
| Linje in: | Ja |
| Dockningskontakttyp: | Stöds inte |
| Soundbar-vikt: | 1500 g |
| Soundbarmått (BxDxH): | 453 x 325 x 433 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fantec SB-200BT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Soundbar Fantec Manualer
20 September 2024
Soundbar Manualer
Nyaste Soundbar Manualer
19 Mars 2026
18 Mars 2026
12 Mars 2026
11 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
5 Mars 2026
3 Mars 2026
3 Februari 2026
1 Februari 2026