Fender 1201X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Fender 1201X (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Fender 1201X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

X SERIES
From Fender Pro Audio
Owner's Manual for
1110X / 1201X / 1205X
LOUDSPEAKER SYSTEMS
P/N 052048
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fender |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | 1201X |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Innehåll (inuti): | 27 l |
| Magnetronkraft: | 950 W |
| Färg på produkten: | Wit |
| Antal effektnivåer: | 8 |
| Skivbordsstorlek: | 325 mm |
| Vikt: | 23500 g |
| Nettoskatt: | 1500 W |
| Grill: | Nee |
| Barnlås: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220 - 230 V, 50 Hz |
| Innermått (B x D x H): | 345 x 340 x 225 mm |
| Konvektion: | Ja |
| Mått (B x D x H): | 548 x 533 x 333 mm |
| Ångkraft: | 1300 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Fender 1201X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Fender Manualer
5 December 2024
3 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
28 Augusti 2024
19 Augusti 2024
1 Augusti 2024
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026