Ferguson i400s Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Ferguson i400s (2 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Ferguson i400s eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Ferguson Sp. z o.o., ul. Dworska 1, 61-619 Poznań, Poland
tel. +48 61 822 05 11, fax +48 61 822 05 59
e-mail: o[email protected]
www.ferguson-digital.eu
stereo bass reflex
walnut
•DAB, DAB+ and FM with RDS
•Easy access to more than 40 thousand
Internet radio stations
•Spotify
•CD-Player, USB Playback (HDD, pendrive)
•Internet radio with Wi-Fi connectivity
•Mobile application for easy control
•Wireless transfer of audio les
with DLNA PC or Mac
•Transferring sound via Bluetooth
•Large color LCD display
•Intuitive control
•The digital alarm clock with snooze mode, timer, sleep timer
•Two speakers with high dynamics
•AUX IN
•Headphone output 3.5 mm
•Remote control included
CD| FM| DAB+
Internet|BT | USB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Ferguson |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | i400s |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 3710 g |
| Bredd: | 350 mm |
| Djup: | 250 mm |
| Höjd: | 105 mm |
| Handtag: | Nej |
| Batterikapacitet: | 2250 mAh |
| Skärm diagonal: | 2.8 " |
| Upplösning: | 320 x 240 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP |
| Frekvensband: | DAB, DAB+, FM |
| Klockläge: | 24 timmar |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| FM-radio: | Ja |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Wood |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Insomningstimer: | Ja |
| Väckarklocka: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Dimmer: | Ja |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Black, Wood colour |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | TFT |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Uteffekt (RMS): | - W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 6 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 80 % |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 1.5 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Färgsättning: | Monokromatiskt |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 1 W |
| Bluetooth: | Ja |
| Antenntyp: | Intern |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Kompatibla batteristorlekar: | AAA |
| Typ av radio: | Personal |
| FM band: | 87.5 - 108 MHz |
| DAB III bandområdet: | 174.928 - 239.2 MHz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Ferguson i400s ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare Ferguson Manualer
4 Mars 2026
24 September 2024
3 September 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026