Festo CPV14-VI-P8-1/8-C Bruksanvisning
Festo Inte kategoriserad CPV14-VI-P8-1/8-C
Läs gratis den bruksanvisning för Festo CPV14-VI-P8-1/8-C (2 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Festo CPV14-VI-P8-1/8-C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Festo |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | CPV14-VI-P8-1/8-C |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 116 g |
| Bredd: | 63 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 75 mm |
| Förpackningens vikt: | 187 g |
| Förpackningens bredd: | 130 mm |
| Djuppackning: | 70 mm |
| Förpackningshöjd: | 145 mm |
| Kraftkälla: | Batterijen |
| På / Av knapp: | Ja |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Ursprungsland: | China |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Avsedd för: | Kantoor |
| Stöder Windows: | Ja |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Antal knappar: | 6 |
| Förbindelse: | RF Draadloos |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 1600 DPI |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| Trådlöst mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Mottagare typ: | Micro-ontvanger |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Batterityp: | AAA |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 8471607000 |
| Programmerbara musknappar: | Nee |
| Servicebatteriets livslängd: | 5 maand(en) |
| Justerbar vikt: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Festo CPV14-VI-P8-1/8-C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad Festo Manualer
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025