Festool BS 105 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Festool BS 105 E (61 sidor) i kategorin Sander. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Festool BS 105 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/61

Originalbetriebsanleitung/Ersatzteilliste 5
Original operating manual/Spare parts list9
Notice d’utilisation d’origine/Liste de pièces de rechange13
Manual de instrucciones original/Lista de piezas de repuesto17
Istruzioni per l’uso originali/Elenco parti di ricambio21
Originele gebruiksaanwijzing/Lijst met reserveonderdelen25
Originalbruksanvisning/Reservdelslista 29
Alkuperäiset käyttöohjeet/Varaosaluettelo32
Original brugsanvisning/Reservedelsliste36
Originalbruksanvisning/Reservedelsliste 40
Manual de instruções original/Lista de peças sobresselentes44
Оригинал Руководства по эксплуатации/Перечень запасных частей48
Originál návodu k obsluze/Seznam náhradních dílù52
Oryginalna instrukcja eksploatacji/Lista części zamiennych56
468024_010
BS 105
BS 105 E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Festool |
| Kategori: | Sander |
| Modell: | BS 105 E |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 3600 g |
| Bredd: | 255 mm |
| Djup: | 345 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Ljudnivå: | 80 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Räckvidd: | 7.5 m |
| Dammkapacitet: | 1.5 l |
| Maximal ineffekt: | 1400 W |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Typ av dammsugare: | Stofzak |
| Sugning: | 230 AW |
| Typ av rör: | Telescopisch |
| Rör/slangmaterial: | Kunststof |
| Automatisk sladdupprullare: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Rengör ytor: | Carpet, Hard floor |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Festool BS 105 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Sander Festool Manualer
27 Oktober 2024
5 Oktober 2024
17 September 2024
4 September 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
24 Augusti 2024
24 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
Sander Manualer
Nyaste Sander Manualer
29 Mars 2025
29 Mars 2025
28 Mars 2025
28 Mars 2025
19 Februari 2025
17 Februari 2025
13 Februari 2025
12 Januari 2025
7 Januari 2025
2 Januari 2025