Fridgemaster MS91547DFE Bruksanvisning
Sida 1/36
INSTRUCTIONSFORUSE
OFANUPRIGHTFRIDGE
FREEZER
Betygsätt denna manual
4.9/5 (6 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Fridgemaster
Kategori: kylskåp
Modell: MS91547DFE
Inbyggd display: Ja
Vikt: 85000 g
Bredd: 915 mm
Djup: 670 mm
Höjd: 1786 mm
Årlig energiförbrukning: 318 kWh
Energiförbrukning: 318 kWh/24h
Ismaskin: Nej
Förpackningens bredd: 985 mm
Fryskapacitet: 11 kg/24h
Frysläge: Sidoplacerad
antal stjärnor: 4*
Flaskställ: Ja
Antal kompressorer: 1
Wi-Fi: Nej
Ursprungsland: Serbien
Justerbar termostat: Ja
Certifiering: CE, UKCA
Justerbara hyllor: Ja
Typ av vattenförsörjning: Vattentank
Total höjd: 1786 mm
Bruttovikt: 95000 g
Produktdesign: Amerikansk dörr
Infällda handtag: Ja
Produktens färg: Silver
Skärmtyp: LED
Kontrolltyp: Röra
Låddjup: 765 mm
Vikt inkl. förpackning: 95000 g
Typ av strömkontakt: Typ G
Lagringstid vid strömavbrott: 8 h
AC-inspänning: 220-240 V
Lamptyp: LED
Energiklass: E
Antal hyllor i frysen: 4
Apparatens placering: Fristående
Växelström Frekvens: 50 hz
Isbricka: Ja
Redo för anpassad panel: Ja
Hyllor material: Härdat glas
Energieffektivitetsskalning: A till F
Ström: 13 A