Fridgemaster MTM48120 Bruksanvisning
Sida 1/16
MTM48120R
MTM48120S
MTM48120
Betygsätt denna manual
4.4/5 (7 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Fridgemaster
Kategori: kylskåp
Modell: MTM48120
Inbyggd display: Nej
Vikt: 31000 g
Bredd: 481 mm
Djup: 510 mm
Höjd: 1180 mm
Årlig energiförbrukning: 182 kWh
Förpackningens bredd: 527 mm
Energieffektivitetsklass (gammal): A+
Fryskapacitet: 2 kg/24h
Frysläge: Högst placerad
antal stjärnor: 4*
Kylmedium: R600a
Justerbara fötter: Ja
Certifiering: CE/CB
Produktens färg: Vit
Låddjup: 548 mm