Fridgemaster MTM48120F Bruksanvisning
Sida 1/16
MTM48120R
MTM48120S
MTM48120
Betygsätt denna manual
4.0/5 (4 Recensioner)
Kategori: kylskåp
Modell: MTM48120F
Inbyggd display: Nej
Vikt: 31000 g
Bredd: 481 mm
Djup: 510 mm
Höjd: 1180 mm
Årlig energiförbrukning: 208 kWh
Ismaskin: Nej
Förpackningens bredd: 527 mm
antal stjärnor: 4*
Semesterfunktion: Nej
Temperaturlarm: Nej
Produktens färg: Vit
Låddjup: 548 mm