Fridgemaster MTM48120FS Bruksanvisning
Fridgemaster kylskåp MTM48120FS
Sida 1/15
MTM48120R
MTM48120S
MTM48120
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Fridgemaster |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | MTM48120FS |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 31000 g |
| Bredd: | 481 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 1180 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 208 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Förpackningens bredd: | 527 mm |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nej |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Produktens färg: | Silver |
| Låddjup: | 548 mm |