Hanseatic HMKS5144A1S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hanseatic HMKS5144A1S (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hanseatic HMKS5144A1S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Mini-Kühlschrank
Gebrauchsanleitung
HMKS 5144 A1, HMKS 5144 A1S
HMKS 5144 A2, HMKS 5144 A2S
Anleitung/Version:
93523_DE_20181017
Bestell-Nr.: 734 697, 503 870,
653 600, 690 013
Nachdruck, auch aus zugs-
wei se, nicht ge stat tet!
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hanseatic |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HMKS5144A1S |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Red, Black |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 520 mm |
| Djup: | 252 mm |
| Höjd: | 370 mm |
| Lätt att städa: | Ja |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Tillgångar: | 316.41 W |
| Färgkontrollpanel: | Zwart |
| Innehåller inte: | Bisfenol A / BPA |
| Behållare för fruktkött: | Ja |
| Sapcontainer: | Ja |
| Typ produkt: | Sapcentrifuge |
| Avtagbar juicebehållare: | Ja |
| Filtermaterial: | Roestvrijstaal |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hanseatic HMKS5144A1S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hanseatic Manualer
11 Oktober 2025
31 Augusti 2025
4 Juli 2025
3 Juli 2025
3 Juli 2025
1 Juli 2025
1 Juli 2025
30 Juni 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026