Hanseatic HTF14155A1B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hanseatic HTF14155A1B (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hanseatic HTF14155A1B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Kühl-Gefrier-Kombination
Gebrauchsanleitung
Anleitung/Version:
196243 20180406
Artikel-Nr.:
3057 2109, 5442 8843
5492 0625, 6849 4101
2171 4116, 3923 5939
1458 7669, 9656 4044
Nachdruck, auch aus zugs wei se,
nicht ge stat tet!
HTF14155A1W/I/B/R
HTF14155A2W/I/B/R
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hanseatic |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTF14155A1B |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Plugg typ: | Type M |
| Förpackningens vikt: | 935 g |
| Förpackningens bredd: | 157 mm |
| Djuppackning: | 237 mm |
| Förpackningshöjd: | 65 mm |
| Snäll: | AV-zender & ontvanger |
| Användarmanual: | Ja |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Nuvarande: | 0.5 A |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Medföljande kablar: | HDMI |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, REACH, TAA |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Material: | Aluminium |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Förvaringstemperatur: | -10 - 60 °C |
| Extern anpassning: | Ja |
| Rackmontering: | Ja |
| Utström: | 1.5 A |
| HDMI in: | 1 |
| RJ-45 utgångsportar: | 2 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Mottagare mått (B x D x H): | 51 x 80 x 21 mm |
| RJ-45 ingångsportar: | 2 |
| Driftspänning: | 12 V |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 260 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 320 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 410 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 12 stuk(s) |
| Maximal-räckvidd: | 50 m |
| AC-ingångsspänning: | 100-240 V |
| Strömförbrukning (typiskt): | 18 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 80 procent |
| Mottagarens vikt: | 157 g |
| Sändarens mått (BxDxH): | 51 x 80 x 21 mm |
| Sändarens vikt: | 157 g |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| Slingade igenom: | Nee |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hanseatic HTF14155A1B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hanseatic Manualer
11 Oktober 2025
31 Augusti 2025
4 Juli 2025
3 Juli 2025
3 Juli 2025
1 Juli 2025
1 Juli 2025
30 Juni 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026