Hanseatic HTF14155A2I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hanseatic HTF14155A2I (56 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hanseatic HTF14155A2I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Kühl-Gefrier-Kombination
Gebrauchsanleitung
Anleitung/Version:
196243 20180406
Artikel-Nr.:
3057 2109, 5442 8843
5492 0625, 6849 4101
2171 4116, 3923 5939
1458 7669, 9656 4044
Nachdruck, auch aus zugs wei se,
nicht ge stat tet!
HTF14155A1W/I/B/R
HTF14155A2W/I/B/R
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hanseatic |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTF14155A2I |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Vikt: | 1800 g |
| Bredd: | 275 mm |
| Djup: | 250 mm |
| Höjd: | 245 mm |
| Sladdlängd: | 1.9 m |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av enhet: | Stuur |
| Antal knappar: | 12 |
| Förbindelse: | USB |
| Spelkontrollteknik: | Analoog/digitaal |
| Spelplattformar stöds: | PC, Playstation 2 |
| Vibrationsreflex: | Ja |
| Funktionsknappar för spelkontroll: | Home button, Select button, Start button |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hanseatic HTF14155A2I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hanseatic Manualer
11 Oktober 2025
31 Augusti 2025
4 Juli 2025
3 Juli 2025
3 Juli 2025
1 Juli 2025
1 Juli 2025
30 Juni 2025
26 Juni 2025
26 Juni 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026