Hanwha SNP-3120VH Bruksanvisning
Hanwha övervakningskamera SNP-3120VH
Läs gratis den bruksanvisning för Hanwha SNP-3120VH (138 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Hanwha SNP-3120VH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/138

NETWORK CAMERA
User Manual
SNP-3120/
3120V/3120VH
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hanwha |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | SNP-3120VH |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 6400 g |
| Bredd: | 270 mm |
| Djup: | 150 mm |
| Höjd: | 460 mm |
| Sladdlängd: | 1.4 m |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Antal hastigheter: | 1 |
| Tillgångar: | 200 W |
| Innehåller inte: | Bisfenol A / BPA |
| Behållare för fruktkött: | Ja |
| Sapcontainer: | Nee |
| Rengöringsborste: | Ja |
| Rotationshastighet: | 43 RPM |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Typ produkt: | Slowjuicer |
| Innehållet i massabehållaren: | 500 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hanwha SNP-3120VH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Hanwha Manualer
18 Februari 2026
16 Februari 2026
15 Februari 2026
14 Februari 2026
5 Februari 2026
5 Februari 2026
3 Februari 2026
3 Februari 2026
3 Februari 2026
1 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026