Hanwha SRD-850DC Bruksanvisning
Hanwha övervakningskamera SRD-850DC
Läs gratis den bruksanvisning för Hanwha SRD-850DC (128 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hanwha SRD-850DC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/128

8 Channel
16 Channel DVR
User Manual
SRD-830DC/850DC/870DC/
1610DC/1630DC/1650DC/1670DC
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hanwha |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | SRD-850DC |
| Vikt: | 7500 g |
| Strömförsörjning: | 100-240 VAC, 50-60Hz |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Upplösning: | 704 x 576 pixlar |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Strömförbrukning (max): | 60 W |
| RS-232 port: | 1 |
| USB-anslutning: | Ja |
| Total lagringskapacitet: | 8000 GB |
| Antal kanaler: | 8 kanaler |
| VGA (D-Sub) utgångsportar: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL |
| Typ av ethernet-gränssnitt: | Gigabit Ethernet |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Produktstorlek (BxDxH): | 440 x 426.8 x 88 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 85 % |
| Komprimeringsformat: | H.264 |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Stöd för nätverksprotokoll: | TCP/IP, DHCP, PPPoE, SMTP, NTP, HTTP, DDNS, RTP, RTSP |
| Antalet hårddiskar som stöds: | 5 |
| Optisk enhet ingår: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 3 |
| Stödda protokoll: | RTSP/RTP (UDP), CGI, HTTP |
| Optisk enhetstyp: | DVD-RW |
| Hårddiskens gränssnitt: | SATA |
| Antal eSATA portar: | 2 |
| Uppspelning upplösningar som stöds: | NTSC : 704 x 480\nPAL : 704 x 576 |
| Framerate för display: | 240 fps |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hanwha SRD-850DC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Hanwha Manualer
18 Februari 2026
16 Februari 2026
15 Februari 2026
14 Februari 2026
5 Februari 2026
5 Februari 2026
3 Februari 2026
3 Februari 2026
3 Februari 2026
1 Februari 2026
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026