Harman Kardon MAS 100 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Harman Kardon MAS 100 (20 sidor) i kategorin hi-fi system. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
20
Nedladdningar
1.136
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Harman Kardon |
| Kategori: | hi-fi system |
| Modell: | MAS 100 |
| Vikt: | 13900 g |
| Bredd: | 90 mm |
| Djup: | 240 mm |
| Höjd: | 240 mm |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WMA |
| Videoinspelning: | Nej |
| Frekvensband: | FM |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Modell: | Hemmaljud mikrosystem |
| Karaoke: | Nej |
| Optisk skivspelare: | Ja |
| Kassettdäck: | Nej |
| Spänning: | 100-240 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| MP3-uppspelning: | Ja |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | 130 W |
| Ingångsfrekvens: | 50 hz |
| Strömförbrukning (vanlig): | 150 W |
| Frekvensområde: | 20 - 35000 hz |
| Likströmsingång: | Ja |
| Antal ljudutgångar vänster/höger: | 1 |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet: | iPod |
| Strömkälla: | AC |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| RDS radio ingår: | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Signal/brusförhållande (SNR): | 90 dB |
| FM band: | 87 - 108 MHz |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| RDS-egenskaper: | PS, RT |
hi-fi system Harman Kardon Manualer
23 Augusti 2024
17 Augusti 2024
15 Augusti 2024
11 Augusti 2024
10 Augusti 2024
hi-fi system Manualer
Nyaste hi-fi system Manualer
31 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026