Harvia Linear LI22G Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Harvia Linear LI22G (72 sidor) i kategorin Spis. Guiden har ansetts hjälpsam av 50 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Harvia Linear LI22G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

Harvia Linear 22 GreenFlame
Harvia Linear 22 GreenFlame RS/LS/ES
Harvia 22 GreenFlame
Harvia 22 GreenFlame RS/LS/ES
04032021 / Y05-0838
Адрес:
ООО «Харвия Рус»
191015, Россия, город
Санкт-Петербург,
улица Шпалерная, дом 54, литера В,
ОГРН 1157847200818
телефон: +78123258294
Е-mail: spb@accountor.ru
Уполномоченное лицо в РФ
FI: Puulämmitteisen kiukaan asennus- ja käyttöohje
SV: Monterings- och bruksanvisning för vedeldad bastuugn
EN: Instructions for Installation and Use of Woodburning Stove
DE:Anleitung für Montage und Gebrauch des holzbeheizten Saunaofens
RU:Инструкция по установке и эксплуатации дровяной каменки
ET: Puuküttega kerise paigaldus- ja kasutusjuhised
FI
SV
EN
DE
RU
ET
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Harvia |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | Linear LI22G |
| Vikt: | 45.4 g |
| Produktens färg: | Schwarz |
| styrning: | Berührung |
| Höhe: | 472.4 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Betriebstemperatur: | -18 - 60 °C |
| Anzahl Lampe(n): | 10 Lampen |
| Ljuseffekt (max.): | 50 lm |
| Farbtemperatur: | 400 K |
| LED-färg: | Weiß |
| LED integrerad: | Ja |
| Huvudets-diameter: | 8.6 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Harvia Linear LI22G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Spis Harvia Manualer
8 Januari 2025
8 December 2024
8 December 2024
15 Oktober 2024
9 Oktober 2024
30 September 2024
31 Augusti 2024
27 Augusti 2024
26 Augusti 2024
25 Augusti 2024
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026