Hauck Alpha+ Move Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hauck Alpha+ Move (72 sidor) i kategorin Barnstol. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hauck Alpha+ Move eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

www.hauck.de
WICHTIG: BITTE SORGFÄLTIG LESEN
UND FÜR SPÄTERES NACHLESEN
UNBEDINGT AUFBEWAHREN
ALPHA+ MOVE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hauck |
| Kategori: | Barnstol |
| Modell: | Alpha+ Move |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Årlig-energiförbrukning: | 58 kWu |
| Förpackningens bredd: | 995 mm |
| Djuppackning: | 147 mm |
| Förpackningshöjd: | 614 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 39 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 Pixels |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Ljudformat som stöds: | MP3 |
| Videoformat som stöds: | MPEG1, MPEG2, MPEG4, RM, RMVB |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 178 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 178 ° |
| Medföljande kablar: | AC |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 3000:1 |
| Ljusstyrka: | 200 cd/m² |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| PC-ljud ingång: | Ja |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Smart TV: | Nee |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 12 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Strömförbrukning (max): | 65 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Analog signalformat: | PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, PAL L, SECAM, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L |
| HD typ: | HD |
| 3D: | Nee |
| Bildformat som stöds: | BMP, JPG, PNG |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | - ms |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 200 x 200 mm |
| Djup (utan bas): | 88 mm |
| Höjd (utan bas): | 514 mm |
| Bredd (utan bas): | 891 mm |
| Vikt (utan bas): | - g |
| Skärmdiameter i centimeter: | 99.06 cm |
| PC-ingang (D-Sub): | Ja |
| Typ av tuner: | Analoog & digitaal |
| Digitalt signalformat: | DVB-C, DVB-T |
| Internet-TV: | Nee |
| Tidsförskjutning: | Ja |
| Enhetsbredd (med stativ): | 891 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 220 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 557 mm |
| Skrivbordsställ: | Ja |
| Brusreducering: | Ja |
| Maximalt ljusstyrkaförhållande: | 76 procent |
| Möjlighet att justera skärmmått: | 16:9, Zoom |
| Kvicksilverinnehåll: | 0 mg |
| Text-TV: | Ja |
| Elektronisk TV-guide: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Gemensamt gränssnitt (CI): | Ja |
| Antal RF-portar: | 1 |
| Automatisk kanalsökning: | Ja |
| USB-inspelning: | Ja |
| LED backlight-type: | Direct-LED |
| Antal SCART-portar: | 1 |
| Grundläggande hotellläge: | Ja |
| Digitalt ljud, koaxialutgång: | 1 |
| Föräldratillsyn: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 40 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hauck Alpha+ Move ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Barnstol Hauck Manualer
28 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
8 Oktober 2024
1 September 2024
26 Augusti 2024
22 Augusti 2024
19 Augusti 2024
18 Augusti 2024
17 Augusti 2024
Barnstol Manualer
Nyaste Barnstol Manualer
26 Mars 2026
20 Mars 2026
19 Mars 2026
18 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
4 Mars 2026