Hauck Lounger Bruksanvisning
Hauck baby vagga och bouncer Lounger
Läs gratis den bruksanvisning för Hauck Lounger (20 sidor) i kategorin baby vagga och bouncer. Guiden har ansetts hjälpsam av 2 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Hauck Lounger eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Lounger
WICHTIG: FÜR SPÄTERES NACHSCHLAGEN
UNBEDINGT AUFBEWAHREN!
D
Gebrauchsanweisung
GB
Instructions for use
NL
Gebruiksaanwijzing
F
Mode d‘emploi
E
Instrucciones de manejo
P
Instruções de uso
I
Istruzioni per l‘uso
DK
Brugsvejledning
FIN
Käyttöohje
S
Bruksanvisning
N
Bruksanvisning
GR
Οδηγίες χρήσης
RUS
Инструкция по эксплуатации
RO
Instrucţiuni de utilizare
BG
Упътване за употреба
BIH
Upute za korištenje
GEO
instruqcia
MK
Упатство за употреба
TR
Kullanma talimatı
SK
Návod na použitie
UA
Інструкція по експлуатації
CZ
Návod k použití
H
Használati utasítás
PL
Instrukcja użytkowania
EST
Kasutusjuhend
LV
Lietošanas pamācība
LT
Nudojimo instrukcija
SLO
Navodila za uporabo
HR
Upute za uporabu
SRB
Uputstva za upotrebu
AR
FA
CN
操作说明书
TW
操作說明書
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hauck |
| Kategori: | baby vagga och bouncer |
| Modell: | Lounger |
| Vikt: | 2300 g |
| Bredd: | 375 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 520 mm |
| Handtag: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 80 mm |
| Rekommenderad ålder (max): | - månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min): | 0 månad (er) |
| Hopfällbar: | Ja |
| Bärremmar: | Ja |
| Produktens färg: | Beige |
| Låddjup: | 390 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2900 g |
| Maximal barn vikt: | 9 kg |
| Hopvikta bredden: | 390 mm |
| Vikta djup: | 750 mm |
| Vikta höjd: | 250 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hauck Lounger ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
baby vagga och bouncer Hauck Manualer
1 April 2026
27 Mars 2026
baby vagga och bouncer Manualer
Nyaste baby vagga och bouncer Manualer
24 Mars 2026
22 Mars 2026