Hercules DJControl Inpulse 300 Bruksanvisning
Hercules DJ-utrustning DJControl Inpulse 300
Läs gratis den bruksanvisning för Hercules DJControl Inpulse 300 (23 sidor) i kategorin DJ-utrustning. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hercules DJControl Inpulse 300 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

User manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hercules |
| Kategori: | DJ-utrustning |
| Modell: | DJControl Inpulse 300 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 1800 g |
| Bredd: | 480 mm |
| Djup: | 286 mm |
| Höjd: | 52 mm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Samplingshastighet: | 44.1 kHz |
| Apple dockning: | Nej |
| Lägsta processorhastighet: | 2.4 GHz |
| Inbyggd optisk enhet: | Nej |
| MIDI: | 24 bit |
| Produktens färg: | Svart |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Equalizer: | Ja |
| USB-port: | Ja |
| Mac-kompatibel: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | USB |
| Equalizer tonkontroller: | 3 |
| Lägsta RAM-minne: | 4 GB |
| Antal trumplattor: | 8 |
| Bakgrundsbelysta trumplattor: | Ja |
| Mixerfunktion: | Ja |
| Antal scratchtallrikar: | 2 |
| Master utgångar (L, R): | 2 |
| Scratchertyp: | Scratch-enhet för DVS (Digital Vinyl System) |
| Antal specifika effektkontroller: | 2 |
| Scratchtallrikens storlek: | 5.9 " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hercules DJControl Inpulse 300 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
DJ-utrustning Hercules Manualer
13 September 2024
3 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
2 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
31 Augusti 2024
31 Augusti 2024
31 Augusti 2024
DJ-utrustning Manualer
Nyaste DJ-utrustning Manualer
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
23 Mars 2026
21 Mars 2026
7 Februari 2026
3 Februari 2026
1 Februari 2026
29 Januari 2026
18 Oktober 2025