Hikvision IPC-T200 Bruksanvisning
Hikvision övervakningskamera IPC-T200
Läs gratis den bruksanvisning för Hikvision IPC-T200 (128 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hikvision IPC-T200 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/128

1
Network Camera
User Manual
UD11278B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hikvision |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | IPC-T200 |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 33000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 873 mm |
| Nettoskatt: | 75 W |
| Sladdlängd: | 2.45 m |
| Ljudnivå: | 35 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 116 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 0 l |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 136 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | 136 l |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Total nettokapacitet: | 136 l |
| Inget frostsystem: | Nee |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 136 l |
| Installationsfackets bredd: | 560 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 878 mm |
| Supercool funktion: | Nee |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Larm för öppen dörr: | Nee |
| Nuvarande: | 16 A |
| Installationsfack höjd (min): | 878 mm |
| Bulleremissionsklass: | B |
| Multi-luftvägssystem: | Nee |
| Installationsfackets bredd (min): | 560 mm |
| Elektronisk styrning: | Ja |
| Ventilation: | Nee |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hikvision IPC-T200 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Hikvision Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Februari 2026
22 Februari 2026
22 Februari 2026
20 Februari 2026
23 Oktober 2025
1 Augusti 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026